Nuo ko viskas prasideda?

Viskas prasideda nuo kliento norų, klientui pateikus savo norus, mes imamės planavimo, t.y. kamerų išdėstymo, kabelių išvedžiojimo planus. Atlikus planus - pasiūlome klientui komercinį pasiūlymą. Klientui sutikus su mūsų komerciniu pasiūlymu, pradedame darbus kuo grečiau. Klientui neturint galimybių pateikti teritorijos/pastato plano, atvykstame į vietą apžiūrėti situacijos, kad galėtumėme paruošti planą ( Reikiamą kamerų kiekį, kabelio kiekio ir t.t. )

Teritorijos apsauga

Vaizdo stebėjimo kameros ne tik gali fiksuoti vaizdus, bet ir gali saugoti jūsų teritorijos perimetrą. Įsibroveliui įžengus į jūsų saugoma teritoriją, gaunate iš karto pranešimą bei kameros gali fiksuoti įsibrovelių automobilio numerius, žmogaus veidus epizodais t.y. nuotraukos, vaizdo įrašų paieškoje galime lengvai ir greitai surasti įrašą, kur įsibroveliai įžengė į jūsų saugomą teritoriją.

Veidų atpažinimo sistemos

Vaizdo stebėjimo kameros, gali ne tik saugoti teritoriją, bet ir fiksuoti žmonių veidus ir panaudojant dirbtinį intelektą atpažinti ieškomus/nepageidajmus asmenis. Dirbtinis intelektas nustato žmogaus amžių, kaip apsirengęs, ar turi krepšį, koks streso lygis ir t.t.

Numerių atpažinimo sistemos

Vaizdo stebėjimo kameros, su dirbtiniu intelektu gali nuskaityti ir atpažinti duomenų bazėje įkeltus automobilio numerius, atpažinus galima atidaryti automatiškai vartus, užregistruoti darbuotoją atvykus į darbą ir begalė daugiau galimybių.

Nelaukite ir susisiekite
dėl apsaugos sprendimų jūsų
namams/verslui!

El. paštas

info@evsecurity.lt

Tel. numeris

+370 620 90899

Įmonės Rekvizitai

MB „EVSecurity“
Vampialaukio g. 5, Bilionių k., LT-75403 Šilalės r.
Įmonės kodas - 306668365